Cariere

Cauti oportunitati de a-ti dezvolta cariera ?

Te invitam sa apreciem si sa promovam impreuna:

  • Colaborarea si munca in echipa
  • Corectitudinea
  • Competenta
  • Intelegerea nevoilor partenerilor
  • Gasirea solutiilor
  • Rezolavrea problemelor
  • Eficienta
  • Profesionalismul

Daca esti interesat/a sa urmezi o cariera in echipele noastre, te invitam sa consulti lista cu POSTURI VACANTE:

FARMACIST CIRCUIT DESCHIS BUCURESTI

Suntem intr-un proces de intregire a echipei noastre. Daca iti doresti o schimbare in cariera si noi provocari, te asteptam sa ne cunoastem.

Postul de farmacist are urmatoarele responsabilitati:

  • Eliberarea medicamentelor cu prescriptie medicala si OTC-uri;
  • Identificarea nevoilor pacientilor si formularea recomandarilor;
  • Supravegherea eliberarii medicamentelor de catre asistentii de farmacie;
  • Informarea pacientilor despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
  • Participarea la receptia cantitativa si calitativ valorica a medicamentelor din farmacie;
  • Monitorizarea si gestioneaza stocurilor pentru asigurarea stocului optim;
  • Participarea periodica la inventarierea produselor din cadrul farmaciei.

Cerinte:

  • Studii de specialitate finalizate (Facultatea de Farmacie);
  • Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor ;
  • Experienta minim 1 an in farmacie cu circuit deschis;
  • Foarte bune cunostinte operare PC;
  • Echilibru emotional;
  • Excelente abilitati de relationare si comunicare;
  • Empatie, orientare catre pacient;
  • Persuasiune.

Compensatii si beneficii:

Pentru ca ne dorim a incurajam performanta si sa atragem in echipa noastra numai profesionisti, oferim:

  • un pachet salarial motivant functie de indicatorii de performanta
  • prime sarbatori
  • tichete de masa
  • climat de lucru placut, colegi prietenosi si deschisi.

  • In cazul in care consideri ca posturile vacante, disponibile in acest moment, nu se potrivesc profilului tau, te invitam sa ne transmiti CV-ul, insotit de o Scrisoare de Intentie, prin e-mail la adresa: office@ph1.ro

    In acest mod specialistii din cadrul Departamentului Resurse Umane vor putea sa te contacteze pentru a stabili impreuna oportunitatile dezvoltarii carierei tale in cadrul companiilor noastre.

    cariere